Sigmat Ad Komandor

+48 71 307 47 75
Odwiedź stronę internetową
Napisz e-mail
Godziny otwarcia
Pn - Sb: 9 - 21
Nd: 10 - 20

Firma SIGMAT rozpoczęła swą działalność w 2001 roku w Siechnicach . Początkowo w spektrum zainteresowania działalności firmy znalazły się meble kuchenne i inne meble nietypowe produkowane na indywidualne życzenie klienta. Po nawiązaniu współpracy z firmą KOMANDOR główną działalnością firmy stało się projektowanie i wykonywanie szaf z drzwiami przesuwanymi. Działamy dopasowując się do wymagań i życzeń klientów, starając się zrozumieć ich potrzeby aby w pełni realizować ich oczekiwania. Dążymy do tego aby oferowane przez nas produkty i usługi kompleksowo zaspokajały potrzeby naszych klientów.

Naszymi atutami są:

  • wysoka jakość za atrakcyjną cenę
  • krótki termin realizacji zamówienia
  • szeroka oferta materiałowa i kolorystyczna,
  • elastyczność wymiarów i kształtów mebli. Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja klienta.
  • profesjonalny montaż

Naszym celem jest oferta kompleksowego wyposażenia mieszkania w meble. Dążymy do tego aby klient mógł u nas zamówić szafę, meble kuchenne, zabudowę przedpokoju a także inne meble pokojowe (regały, meblościanki, ławy) zgodnie z życzeniem klienta.

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą ukierunkowaną na klienta.

Nasza obsługa przedsprzedażna, komputerowy projekt i wycena na miejscu, narzędzia, odpowiednie środki transportu, wykwalifikowany personel to elementy, które czuwają nad końcową satysfakcją naszych klientów.

Nasze doświadczenie oferowanych usług obejmuje ponad tysiąc zrealizowanych projektów rocznie. Jako jedna z nielicznych firm potrafimy sprawnie zrealizować większą ilość zabudów w krótkim czasie.