parkingow slider 1
2024-01-26_DrohenfotoMarinomitLogo
Przebudowa slider
2023-08-03 Wroclaw EKZ Marino Umbau Parkplatz Frontteil Panoramabild (6)
previous arrow
next arrow

Przebudowa Marino

Drodzy Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Handlowe Marino wkracza w fazę przebudowy i modernizacji! Mając na celu poprawę komfortu zakupów, chcielibyśmy poinformować o zbliżających się pracach budowlanych. Transformacja Centrum Handlowego Marino zostanie przeprowadzona w kilku etapach. Pierwszy etap, modernizacja parkingów, już się rozpoczął.

W tym okresie niektóre obszary Centrum Handlowego będą czasowo niedostępne z powodu prac budowlanych.

1. Poszerzenie asortymentu
Po zakończeniu remontu Centrum Handlowe Marino zaoferuje szerszą ofertę sklepów i usług. Ciesz się wieloma nowymi miejscami, w tym popularnymi międzynarodowymi markami, lokalnymi butikami i modnymi kawiarniami.

2. Zmodernizowane udogodnienia i parking
Chcemy, aby nasi Klienci cieszyli się komfortem zakupów. Dlatego zmodernizujemy istniejące strefy. Prace przy budowie parkingów już się rozpoczęły. Po ukończeniu dostępne są wyjątkowo szerokie miejsca postojowe, zapewniające wygodne i bezstresowe parkowanie.

3. Wydarzenia i promocje 
W fazie renowacji nadal będziemy oferować przyjemne zakupy. Ciesz się specjalnymi wydarzeniami, promocjami i rabatami w naszych sklepach. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość podczas remontu. Naszym priorytetem jest przedstawienie Państwu udoskonalonego i atrakcyjnego Centrum Handlowego po zakończeniu prac.

Aby uzyskać więcej informacji i aktualności, prosimy regularnie odwiedzać naszą stronę internetową lub śledzić nas w mediach społecznościowych.

Wejścia

Drodzy Klienci! Już dla Was otworzyliśmy wejście A! Odświeżyliśmy wejście, aby zwiększyć komfort zakupów.


Obecnie trwają prace nad odnowieniem wejścia B.
Wejście jest tymczasowo zamknięte. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Na czas przebudowy otworzyliśmy dla Was dodatkowe wejście D od ulicy Paprotnej – tuż przy nowootwartej części parkingu. Serdecznie zapraszamy!

Modernizacja parkingów

W kwietniu rozpoczęła się przebudowa parkingu, dzięki której zwiększono ilość miejsc parkingowych oraz polepszono komfort parkowania.Obecnie została udostępniona już całość parkingu dla Klientów. Zapraszamy!

Przebudowa strefy gastronomicznej

Ze względu na prace nad przebudową strefy gastronomicznej, 1. piętro zostało wyłączone z użytku. Po remoncie pojawią się kuchnie z różnych zakątków świata oraz nowe sklepy!

Modernizacja Marino

Marino, to jeden z wrocławskich obiektów handlowych z najbogatszą historią. Trwają wieloetapowe prace związane z modernizacją stref wejściowych i fasad budynku oraz przebudową i modernizacją 1. piętra wraz ze strefą gastronomiczną.
Już niebawem zobaczymy Marino w nowej odsłonie.