parkingow slider 1
parkingow slider 2
Przebudowa slider
2023-08-03 Wroclaw EKZ Marino Umbau Parkplatz Frontteil Panoramabild (6)
parkingow slider 2
previous arrow
next arrow

Przebudowa Marino

Drodzy Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że Centrum Handlowe Marino wkracza w fazę przebudowy i modernizacji! Mając na celu poprawę komfortu zakupów, chcielibyśmy poinformować o zbliżających się pracach budowlanych. Transformacja Centrum Handlowego Marino zostanie przeprowadzona w kilku etapach. Pierwszy etap, modernizacja parkingów, już się rozpoczął.

W tym okresie niektóre obszary Centrum Handlowego będą czasowo niedostępne z powodu prac budowlanych.

1. Poszerzenie asortymentu
Po zakończeniu remontu Centrum Handlowe Marino zaoferuje szerszą ofertę sklepów i usług. Ciesz się wieloma nowymi miejscami, w tym popularnymi międzynarodowymi markami, lokalnymi butikami i modnymi kawiarniami.

2. Zmodernizowane udogodnienia i parking
Chcemy, aby nasi Klienci cieszyli się komfortem zakupów. Dlatego zmodernizujemy istniejące strefy. Prace przy budowie parkingów już się rozpoczęły. Po ukończeniu dostępne są wyjątkowo szerokie miejsca postojowe, zapewniające wygodne i bezstresowe parkowanie.

3. Wydarzenia i promocje 
W fazie renowacji nadal będziemy oferować przyjemne zakupy. Ciesz się specjalnymi wydarzeniami, promocjami i rabatami w naszych sklepach. Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość podczas remontu. Naszym priorytetem jest przedstawienie Państwu udoskonalonego i atrakcyjnego Centrum Handlowego po zakończeniu prac.

Aby uzyskać więcej informacji i aktualności, prosimy regularnie odwiedzać naszą stronę internetową lub śledzić nas w mediach społecznościowych.

Wejścia

Drodzy Klienci! Na czas przebudowy otworzyliśmy dla Was dodatkowe wejście D od ulicy Paprotnej – tuż przy nowootwartej części parkingu. Serdecznie zapraszamy!

Modernizacja parkingów

Modernizacja Marino